Bonusy Highroller i VIP u legalnych bukmacherów

Bonusy bukmacherskie wszelkiej maści są często głównym powodem, dla którego użytkownicy zakładają swoje konta. Niektóre z takich promocji przybierają zresztą rangi legendarnych, prawdziwie pożądanych na całym świecie. Bez wątpienia często zaliczamy do nich premie powitalne czy doładowania gotówkowe, które zyskujecie na dalszym etapie swojej gry. Zaliczyć możemy do nich jednakże także i dwa inne typy. Mamy tu na myśli tryb High Roller oraz VIP. W obu przypadkach skorzystają na nich głównie ci gracze, którzy nie szczędzą środków finansowych na własną grę. To właśnie do nich skierujemy nasz artykuł, w którym na przykładach pokażemy wam, które legalne marki działają w temacie i które pozwolą wam spełnić swoje marzenia. Skupimy się wyłącznie na najwyższych możliwych bonusach, a także systemach partnerskich, które wpływają na komfort gry na dłuższą metę. Zachęcamy do lektury.

Korzyści z bonusów typu Highroller i Vip

Korzyści z bonusów typu Highroller i VipNa samym początku należą się wam podstawowe wyjaśnienia. W pierwszej kolejności mamy tu na myśli bonusy High Roller. Ciężko je tłumaczyć na język polski, jako, że właśnie pod taką nazwą znane są na świecie, również i tutaj. Można je jednak przetłumaczyć jako wysokie bonusy pieniężne, które skierowane są wyłącznie do tych osób, które planują grać za znacznie wyższe stawki pieniężne, niż gracz podstawowy. Zwykle takie doładowanie powiększane jest np. o 50%, ale różnica pomiędzy nim, a klasycznym depozytem powitalnym jest taka, że minimum, które należy wpłacić to np. 5 000 złotych. Środki są zatem okazalsze i naprawdę pokaźne. W ten sposób maksymalnie zyskacie wielokrotnie więcej, niż standardowo, co samo w sobie jest tu największym profitem.

Jeśli z kolei chodzi o system VIP, to jest on dużo bardziej rozbudowany. Zwykle wywodzi się z programu lojalnościowego, na wzór tego, którym dysponuje chociażby LVBet. Jego celem jest aktywizowanie gracza, który korzysta z prawdziwych środków finansowych. Im większy depozyt dokonacie i więcej środków obrócicie poprzez stawianie zakładów sportowych, tym więcej punktów zyskacie na swoje konto. Ów konto będzie miało właściwy dla siebie statut. Zwykle jest ich kilka, przykładowo brązowy, srebrny, złoty i platynowy. W każdym przypadku z poszczególnymi wzrostami będzie wiązało się zyskiwanie lepszego przelicznika wymiany punktów, czy potem, dołączenie do graczy VIP, którzy korzystać będą z marki na znacznie innych zasadach. Przykładowo będą mieli indywidualne promocje z różnych kategorii, wyjazdy zagraniczne, prywatnego i osobistego konsultanta do dalszych działań i też ciekawe gadżety dedykowane. Opcji jest tu naprawdę wiele i zawsze zależne są od tego, z jaką marką mamy do czynienia. O tym, że zdobywanie punktów jest wartościowe świadczy proste stwierdzenie: takie oczka potem zamienicie na prawdziwą gotówkę. Tym samym wasza gra będzie stała i zapewni wam kolejne możliwości realizacji własnych pasji. Gdy z kolei uzyskacie odpowiedni status i dołączycie do graczy VIP, te środki będą jeszcze pokaźniejsze. A przecież o to tutaj chodzi, prawda? Same punkty opisuje LVBet, co najlepiej pokaże zaciągnięty z ich witryny cytat: „LV Punkty dają Ci większą frajdę z każdego zawartego zakładu. LV Punkty są generowane w oparciu o system procentowy. Za każde zagrane 25 PLN otrzymasz 1 LV Punkt. Proste? Chyba prościej się nie da! Stopniowo dodawane LV Punkty zgromadzą na końcu na Twoim koncie pokaźną sumę. A tę możesz wymienić na jedną ze wspaniałych nagród! Może się ma tam Pikachu, ale dodatkową gotówką chyba nikt nie pogardzi, hmm?” Potem możecie je wymieniać, co zapewni wam konkretne korzyści: „W prosty sposób możesz wymienić swoje LV Punkty na Pieniądze - 100 LV Punktów to równowartość 5 PLN. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć przycisk WYMIEŃ PUNKTY i gotowe! Gotówka jest od razu dostępna w Twoim portfelu na koncie LV BET.” – inne z kolei legalne marki do tego dodają właśnie system VIP o którym tytularnie tu mowa. Z podobnego zabiegu korzysta chociażby Fortuna, która ma swój e-Shop, za sprawą którego zyskacie konkretne nagrody finansowe i inne. Nie inaczej jest zresztą z Totalbet, które to przedstawiło liczne promocje nakierowane na podniesienie stawek i zapewnienie graczom dodatkowych korzyści, które będą niepodważalne w zakresie możliwej gry i pełnej oferty bukmacherskiej.

Free bety, wycieczki i wiele innych dodatków w systemie VIP w Totolotku

Free bety , wycieczki i wiele innych dodatków w systemie VIP w TotolotkuIdealnym przykładem klubu VIP oraz samego programu z tym związanego, będzie jednak Totolotek. To właśnie oni jako polska i legalna marka dbają o to, by docenić gracze, którzy po prostu chcą inwestować więcej. Tak opisują zagadnienie: „Wyjątkowi klienci zasługują na wyjątkowe traktowanie. Z tego względu na Totolotek.pl stworzyliśmy strefę VIP Club. To komfort użytkowania i wiele dodatkowych korzyści.” – po dołączeniu z kolei spodziewać się możecie przede wszystkim free betów, dedykowanych promocji, bonusu urodzinowego, konkursów, wycieczek zagranicznych oraz indywidualnej obsługi.

Są to zatem w dużej mierze te punkty, które już wam wymieniliśmy. By w ogóle mieć możliwość dołączenia do takich graczy, musicie zostać zaproszeni. Ta sprawa nie jest tu łatwa, ale opiera się na stażu w serwisie, częstotliwości i regularności stawianych kuponów, wysokości obrotu, regularności wpłat czy samych wygranych. Jest to przedłużenie właściwie klubu Totolotka, zaprezentowanego tak: „W naszym nowym klubie gracza wystarczy obstawiać zakłady i zbierać punkty, które można wymieniać w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów lub wyższych wygranych. W Bet Clubie możesz również wygrać nagrodę główną w postaci atrakcyjnego wyjazdu.” – jest to spora zachęta? Jak najbardziej.

Bonusy Highroller w zakładach bukmacherskich

W zakresie bonusów typu High Roller, jest to kwestia mniej rozbudowana, ale jednocześnie niezwykle rzadka. Zwykle nie tworzy się promocji, które skierowane będą wyłącznie do konkretnej kategorii graczy. Jest to domeną kasyna, a nie zakładów sportowych. Możemy jednak przypuszczać, że pojawią się czasowe wydarzenia z tym związane, co zresztą nie będzie dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Stąd też gorąco zachęcamy do bycia na bieżąco. W dobie tak potężnej konkurencji, którą mamy obecnie na rynku, nie będzie dla nikogo już chyba zaskoczeniem, że pojawią się akcje unikatowe i coraz bardziej korzystne. Nie ma co także wykluczać graczy wysokich stawek z zakresu promocyjnego, bowiem to oni są tu kluczowym dostawcą wysokich kuponów dla bukmacherów. Tym samym zarówno Fortuna jak i STS, jako największe w Polsce marki, na pewno przyjrzą się wkrótce sprawie. Jeśli tylko pojawi się temat, na pewno będziemy o nim informować poprzez specjalne komunikaty. Natomiast na chwilę obecną gorąco radzimy skupić się na programie VIP, który sam w sobie gwarantuje bardzo często system High Roller przy wpłatach, co stymuluje do aktywniejszej gry samego członka.

Warunki i zasady wykorzystania promocji High Roller i VIP

Wszystkie zakłady sportowe na których dostępna jest możliwość typowania za prawdziwe pieniądze, mają swoje wewnętrzne regulaminy. Za ich sprawą dowiecie się, co trzeba zrobić, by w ogóle posiadać konto na witrynie. To one określają konkretne ruchy do wykonania. Nie możecie ich w żaden sposób pomijać, dlatego też przygotujcie się na udaną i wciągającą rozgrywkę. Na tym etapie musicie jednak wiedzieć, że lektura jest obowiązkowa i obligatoryjna, bowiem widnieją tam punkty określające to, kto może grać i dlaczego. Jeśli przykładowo zarejestrujecie konto wy oraz druga osoba mieszkająca w jednym domu, możecie zostać zbanowani, co wiąże się właśnie z zasadą dotyczącą IP i urządzeń do gry.

Inna sprawa to warunki i zasady użytkowania promocji o których pisaliśmy w tym artykule. Takie zapiski dopisane są do wszystkich znanych nam bonusów. Za ich sprawą dowiecie się, czy przykładowo środki zyskane przez wpłatę typu High Roller podlegają obrotowi. To tylko jeden czynnik. Dostępne są także daty oraz kwoty minimalne i maksymalne, które będą określały dany depozyt. Jeśli będziecie się trzymać tych wartości, w pełni je zrealizujecie. Zresztą, obrót jest tu równie istotny, bowiem pokaże wam, ile razy obrócić trzeba środkami dodatkowymi, by te stały się realną gotówką. Dla samego gracza regulaminy promocyjne są prawie zawsze proste i oczywiste, jednakże niechęć do czytania zapisków jest głównym powodem późniejszych reklamacji, które najczęściej wynikają właśnie z niewiedzy samego zainteresowanego. Tymczasem system VIP i High Roller są na tyle korzystne, że naprawdę szkoda je tracić…

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user