Promocja bukmacherska za polecenie przyjaciela

Bonusy bukmacherskie? Któż o nich nie słyszał? Wszelkiej maści operatorzy prześcigają się w organizowaniu jak najlepszej oferty dla swoich graczy. Ten wyścig ma naturalnie bardzo wiele korzyści dla samych zainteresowanych. Dzięki nasyceniu rynku zgarniecie jeszcze więcej, niż chociażby rok temu. W tym krótkim artykule zdecydowaliśmy się przedstawić wam promocje bukmacherskie za polecenie przyjaciela. Bo przecież wiadomym wydaje się to, że dzielimy się swoimi sukcesami z innymi lub mamy podobne pasje jak i oni. Jak zatem zyskać premię, kiedy gracie już sami, ale jednocześnie szukacie ekstra środków na rywalizację, chociażby międzynarodowe z udziałem Reprezentacji Polski? Jest na to prosty sposób.

Czym jest promocja za polecenie przyjaciela

promocja bukmacherska w zakładach sportowych za polecenie przyjacielaPrzedsięwzięcia, które nagradzają za polecenie przyjaciela napotykamy coraz częściej. Wielu operatorów wdraża je już na samym początku, wierząc, że to idealny sposób na pozyskanie dodatkowych klientów. Tym samym jeśli polecicie swojego znajomego, możecie się mocno wzbogacić. Formuła jest przy tym prosta: wyślij na wskazany mail link polecający, ściągnij znajomego, by ten założył konto, a potem zaczyna się zabawa. Potrzebny jest jeszcze oczywiście depozyt i gra, ale to wydaje się akurat oczywiste. Często taki proces zapewni od 50 do 100 złotych, przy czym to, ilu zaprosicie chętnych, nie jest raczej ograniczane. Gdyby tak wpadała „stówka” co tydzień, mielibyście idealne rozwiązanie na weekend, przy jednoczesnym nie ponoszeniu żadnych kosztów z własnej kieszeni.

Zasady korzystania z bonusu za polecenie przyjaciela

Pamiętajcie, że pozyskane środki zawsze podlegają określonym warunkom i zasadom. Jak wyglądają najczęściej? Pokazuje to zapis regulaminowy STS, który brzmi następująco: „W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.”

Przy tym wszystkim nie można zapomnieć, że wszyscy bukmacherzy oferują swoje własne rozwiązania, dlatego też zapisy mogą się od siebie różnić. Bonusy, które najczęściej są w postaci vouchera będą wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji przez waszego znajomego. Aby zawierać zakłady z konta bonusowego, które uruchomicie należy po zalogowaniu na wskazanej stronie kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład. To oczywiście tylko przykład, ponownie różniący się u wszelkich bukmacherów. My oczywiście polecamy, gra z kumplami to dodatkowa adrenalina, czemu zatem nie sięgnąć przy tym jeszcze po więcej kasy?

Najlepsze bonusy od bukmacherów za polecenie przyjaciół

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user