50 zł w bonusie dla kibiców Śląska w NobleBet

bonus za karnet w NoblebetNobleBet, który dopiero pojawił się na polskim rynku bukmacherskim, od razu wyszedł z propozycją dla kibiców Śląska Wrocław. To właśnie tego klubu stali się zresztą pierwszym sponsorem. Za sprawą współpracy możecie liczyć na dodatkowe 50 złotych na swoją grę bez żadnego depozytu własnego. Oznacza to w praktyce, że możecie zapewnić sobie pokaźne środki startowe na kupon bez ryzyka. Jak otrzymać taki dodatek? Konieczne jest przesłanie zdjęcia biletu na mecz Śląsk Wrocław – Jagiellonia lub bezpośrednio swojego karnetu na ten sezon (skan, dokładna fotografia). Już to wystarczy, by sięgnąć po bonus, co podkreśla Sir Richard McCavin, ambasador klubu NobleBet o którym mowa.

Kopię biletu należy wysłać na wskazany adres mailowy. Naturalnie z akcji może skorzystać wyłącznie osoba posiadająca swoje konto na witrynie bukmachera. Dodatkowo, można bonus zrealizować zaledwie jeden raz na dane IP czy domostwo, aczkolwiek to akurat praktyka stosowana przez wszystkie firmy tego rodzaju. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych). Dodatkowo, środkami musicie obrócić zaledwie 3-krotnie i macie na to pełnych 30 dni. Dopiero wówczas należy je uznać jako gotówkę realną, którą np. wypłacicie na swoje konto bankowe lub zrealizujecie w dowolnych produktach, jak wcześniej wykreślone zakłady wirtualne.

W promocji obowiązuje prosty regulamin, który znaleźć można na witrynie NobleBet. To właśnie tam widoczne są warunki i zasady, którymi należy się kierować i które powinniście przeczytać w pierwszej kolejności. Pamiętajcie także, że dodatku tego nie można łączyć z żadnym innym ze strony operatora, a o wszystkich przeczytać możecie za sprawą naszej witryny.

Odbierz bonus 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet