Dodatkowy bonus bukmacherski na 300pln w Noblebet

Zakłady sportowe Noblebet jako jedne z pierwszych udostępniły nowy bonus powitalny. Jego wdrożenie wynika bezpośrednio z sytuacji rynkowej, która kręci się obecnie wokół panującego wirusa. Całe wydarzenie nakierowane jest na sporty wirtualne, które możecie typować za pośrednictwem tego bukmachera. Jeśli zatem szukacie dla siebie ciekawego rozwiązania, które zakłada także wyścigi konne, piłkę nożną czy też żużel, trafiliście w odpowiednie miejsce. Przejdźcie przez krótki formularz rejestracyjny, a czekać na was będzie wyjątkowy dodatek. Rejestracja nie potrwa dłużej niż minutę, a zaraz po weryfikacji konta zdobędziecie nawet do 300 złotych, które przysługuje wszystkim śmiałkom z tytułu nowej propozycji Noblebet. Sprawdź zatem jak ją odebrać.

Bonus na sporty wirtualne 300 zł

Bonus na sporty wirtualne 300 zł u bukmachera NoblebetBukmacherski bonus powitalny dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta. Jak już napisaliśmy wyżej, przejście przez formularz to ledwie kilka kroków i nie więcej niż minuta waszego czasu. Następnie wystarczy przejść do działu płatniczego, gdzie dokonacie depozytu na poziomie co najmniej 10 złotych (to minimalna wpłata). Konieczne jest przy tym oznaczenie pola BONUS WIRTUALNY 300. Na konto gracza automatycznie trafi równowartość wpłaty, czyli im więcej wpłacicie tym więcej otrzymacie, dzięki czemu będziecie je mogli spożytkować w dowolnych sportach wirtualnych, jakie znajdziecie na witrynie. A lista ta jest stale aktualizowana. W dobie szalejącego wirusa będzie dodatkowo uzupełniana i powiększana z każdym dniem. Wszelkie środki jakie zdobędziecie w ten sposób należy jednak 5-krotnie obrócić. Po realizacji tego założenia środki można wypłacić lub przeznaczyć na ofertę tradycyjną, zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Pamiętajcie, że jest przy tym pewien kruczek, który nakierowany jest z kolei na zakłady tradycyjne, co tak opisało Noblebet: „Po wybraniu “Bonusu Wirtualnego 300 PLN” gracz traci możliwość skorzystania z “bonusu od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN”. Ważne: bonusy od drugiego i trzeciego depozytu z Pakietu Powitalnego od Noblebet będą dalej dostępne.” Musicie zatem wybrać, które rozwiązanie interesuje was w szczególności. Obecnie jednak radzimy skupić się właśnie na grach wirtualnych, zyskujących ogromną popularność.

Na stronie operatora znajdziecie krótki i przystępny regulamin, który promowany jest przez samego ambasadora marki. Znajdują się tam wszelkie wytyczne, jakimi należy się kierować przy swojej grze. W przypadku dodatkowych pytań możecie także liczyć na obsługę klienta, która działa tu za sprawą czatu na żywo, widocznego całą dobę.

Odbierz bonus bukmacherski na 300 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet