Turniej świąteczny z bonusami u bukmachera Noblebet

Turniej świąteczny organizowany przez NobleBet będzie dla was nie lada wyzwaniem. To doskonałej jakości propozycja zakładów sportowych, za sprawą której wydanych zostaną nagrody o wartości 10 000 złotych. Cała ta kwota trafi do najlepszej dziesiątki, zatem warto się postarać o to, aby dołączyć do tej właśnie grupy. Jak tego dokonać i co w ogóle jest celem głównym całych zawodów? W tej materii na nasze pytania odpowiada ambasador firmy oraz regulamin, który znajdziecie na stronie. Pewne jest to, że nie braknie emocji, a najlepsi zostaną nagrodzeni w najbardziej odpowiedni sposób. Bądź co bądź za pierwsze miejsce przysługuje tutaj aż 4 000 złotych w gotówce.

Świąteczne  bonusy u bukmachera Noblebet

Świąteczne  bonusy u bukmachera NoblebetCałość zagadnienia prowadzona jest w bardzo przejrzysty sposób, a cele gracza przygotowały bezpośrednio zakłady, które tak opisują zagadnienie: „Do Turnieju kwalifikują się zwycięskie zakłady postawione od 2.12 do 23.12 o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie minimalnym 1.25 dla każdej z selekcji. Punkty turniejowe będą naliczane w następujący sposób: (stawka x ilość zakładów x całkowity kurs) ÷ 10.Punkty w klasyfikacji generalnej będą aktualizowane we wtorki oraz piątki. Bonusy zostaną zakredytowane na konta graczy w Wigilię - 24 grudnia.” – możecie zatem być pewni tego, że wasze kupony mają tu znaczenia.

Jeśli planowaliście grę między 2 a 23 grudnia, będzie to niebywała okazja nie tylko do utarcia nosa przeciwników, ale też do wygrania dodatkowej, bardzo przyzwoitej gotówki. Na stronie bonusów Noblebet znajdziecie dodatkowo pełen ranking z rozpiską nagród przypisanych do każdego miejsca. Są tam obecni faworyci, ale nic nie stoi na przeszkodzie by łatwo ich dogonić. Wszystko bądź co bądź zależy od waszej aktywności i szczęścia przy podejmowaniu odpowiednich kuponów. Wyzwanie nie należy oczywiście do łatwych, jednakże w tym przypadku każdy ma absolutnie równe szanse, dzięki czemu możecie się ubiegać o lepsze święta od pierwszej chwili przez cały okres swojego uczestnictwa na stronie. Promocja skierowana jest rzecz jasna do wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś do tego grona dołączył również ty, nawet w przypadku w którym nie masz tam jeszcze konta. Jego założenie nie zajmie dłużej niż minutę, a po spełnieniu wszystkich warunków skorzystasz nie tylko z turnieju, ale także z każdej innej dostępnej tam promocji, wliczając w to naturalnie maraton zimowy, o którym przeczytacie na naszej stronie. Czeka ogromna kasa i możesz zgarnąć jej sporą część dla siebie. Im jednak szybciej przystąpisz do zawodów, tym większa będzie do tego szansa. Powodzenia, niech wygrają najlepsi!

Wygraj 4000 PLN w gotówce

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet