Bonus 500zł z zakładem kombinacyjnym w NobleBet

noblebet promocja za aktywnośćNobleBet korzystając z doświadczenia i widząc efekty działań konkurencji, przygotował dla nas bardzo mocną promocję za aktywność. Za jej sprawą otrzymacie do 500 złotych premii gotówkowej. Wszystko jest tu jednak zależne od tego, ile opcji dodasz na swój kupon oraz jaki będzie jego ogólny przelicznik. Wystarczy bowiem zagrać na trzy propozycje, by otrzymać o 5% więcej. Przy każdym kolejnym zakładzie wzrastać będzie o 10, 15 i 20%! Tym samym, już 6 zdarzeń pozwoli wam wygrać aż 20% więcej. Jak pisze bukmacher, minimalna stawka zakładu, pozwalająca wziąć udział w promocji to 50 PLN z kursem łącznym 2.50 lub większym. Pamiętaj, aby na jednym kuponie łączyć wydarzenia, które zostaną rozegrane oraz rozliczone tego samego dnia do godziny 23:59.

Z promocji można korzystać raz dziennie przez siedem kolejnych dni. Sam bonus z powiększeniem wygranej będzie aktywny niemal do końca listopada (29.11) i do tego czasu możecie go realizować przy takich samych założeniach jak te, które opisaliśmy wyżej. Za każdym razem zyskacie zatem więcej środków, a te będzie można następnie wykorzystać bezpośrednio we wszystkich dostępnych grach i zakładach ze strony NobleBet. Pieniądze należy 3-krotnie obrócić w ciągu 30 dni, a kurs minimalnych tych zdarzeń nie może być gorszy niż 1,85, co dotyczy wszystkich promocji dostępnych u tego właśnie operatora.

Naturalnie pełen kompletny regulamin dostępny jest na stronie NobleBet, gdzie z tego miejsca was zapraszamy. W razie wszelkich uwag lub wątpliwości, możecie liczyć na konsultantów, którzy korzystają z czatu na żywo. Czas reakcji to zwykle do kilku minut, dzięki czemu nie ma konieczności odkładania działań na później.

Odbierz bonus 500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet