1650 zł z bonusem na start i zakład bez ryzyka w NobleBet

bonus powitalny noblebetBukmacherski bonus powitalny to bardzo istotna kwestia. Właśnie on sprawia, czy dany bukmacher jest miejscem, przy którym warto mieć swoje konto. Nic zatem dziwnego, że NobleBet wykonało ogromną pracę przy projektowaniu swojego dodatku. Za jego sprawą nowi użytkownicy mogą sobie zapewnić trzy kolejne doładowania, które zostaną odpowiednio powiększone. W ten sposób do kasy zawodnika spłynie nawet 1 650 złotych, aczkolwiek trzeba pamiętać, że minimalna wpłata to zaledwie 10 złotych. Zagrają zatem osoby mocno wymagające, ale też takie, dla których rozrywka stanowi jedynie dodatek, przy którym nie trzeba dodawać zbyt dużych pieniędzy. Jak to wszystko działa w praktyce i co sobie zapewnicie na start?

Pierwsza wpłata powiększana jest o 100% nawet do kwoty 800 złotych. W przypadku kolejnego depozytu czeka na was jeszcze 50% i tu również powiększycie swoje zasoby o 800 złotych w gotówce premiowej. Przy trzecim działaniu tego typu spodziewać się jeszcze można kuponu bez ryzyka o wartości 50 złotych, który zrealizujecie przy wirtualnych zakładach. Jest to dodatkowy, bonusowy produkt w NobleBet, który przybliży wam dokładnie możliwość typowania na zdarzenia fikcyjne. Pamiętajcie przy tym, że swoje zakłady możecie kierować także na tryb na żywo, gdzie mecze rozgrywane są w danej chwili, w różnych dyscyplinach od piłki nożnej, przez golf czy snooker.

Promocja ma zaledwie 10 punktów regulaminowych, gdzie wyczytać możecie chociażby o wymaganym obrocie, ale też o potencjalnych terminach i zakładaniu konta. Wszystkie dodatki są jednorazowe i będą do waszej dyspozycji natychmiast po założeniu konta. Zapraszamy do lektury, jest ona obowiązkowa przed podjęciem wszelkich kolejnych działań na stronie tego operatora.

Odbierz bonus na start 1650 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet