50 PLN od STS za polecenie kumpla

Odbierz bonus bukmacherski za polecenie przyjaciela

bonus na zakłady sportowe od STS 50 złW grupie gra się lepiej. Dlatego dobrze jest mieć kumpla, który również aktywnie typuje i uczestniczy w tego typu procesie. STS wychodzi graczom naprzeciw i serwuje taką właśnie ofertę. Na jej podstawie wystarczy zaprosić znajomego a także spełnić proste zadania, by zgarnąć dodatkową kasę. To nie wszystko, wygrywają dwie strony, a to już bardzo ciekawe rozwiązanie. Jak wygląda dokładnie? Opisujemy dalej.

Na STS znajdziecie akcję „Zaproś kumpla”. W całości bazuje ona na interakcji ze znajomymi. Jeśli zaprosicie znajomego, a ten założy konto, dokona depozytu i samemu zacznie obstawiać, otrzymacie 50 złotych do wykorzystania u tego bukmachera. Mało tego, druga osoba również zgarnie gotówkę od bukmachera za free, co jest szalenie interesującym i fajnym rozwiązaniem. Przy tym wszystkim możecie zapraszać do zabawy tak dużo osób, jak tylko będziecie w stanie. Nie ma tu górnej granicy.

Jak potem wypłacić takie środki? Czytamy w regulaminie: „W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.”

Zaproś kumpla do STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS