Bonus bukmacherski 30 PLN co tydzień w STS

Zapraszamy do udziału w najnowszej, odnawialnej promocji zakładów sportowych STS. Polski bukmacher postawił na cotygodniowy bonus w wysokości 30 złotych. Właśnie takie pieniądze będą uzupełniały wasze konto, jeśli zdecydujecie się realizować przedstawione w regulaminie założenia. A te są niezwykle proste. Wystarczy posiadać aktywne konto gracza, jak również środki finansowe na nim. Po zapisaniu się do wydarzenia (jeden przycisk – „Weź udział!”) wystarczy między poniedziałkiem, godz. 1:00 a niedzielą 23:59 rozegrać kupony o wartości wynoszącej nie mniej niż 200 złotych. Minimalny kurs zdarzenia będzie tu wynosić 1,85 co jest podstawowym założeniem STS, które musicie spełnić. Jeśli wszystkie te reguły macie już za sobą, to wystarczy. Kasa jest wasza.

Bonus STS 30 złBonus STS nie ma terminu zakończenia, dzięki czemu po 30 złotych możecie sięgać co tydzień aż do odwołania. Środki te trafiają na wasze konto bonusowe i właśnie z niego należy podjąć tematu kolejnego obrotu, który wymagany jest do późniejszego wypłacenia gotówki. Konieczna jest tu trzykrotność stawki przy kursie na poziomie 1,91, co jest akurat standardowym zagadnieniem u bukmachera STS. Możecie je rozgrywać przy dowolnie wybranych typach (np. piłka nożna, hokej na lodzie, siatkówka, koszykówka, tenis, MMA czy boks), ale jednocześnie nie mogą to być rozwiązania korzystające z mechanizmu Cash out czy też STS Bezpieczny, Sportów wirtualnych lub zakładów na betgames. Wszystko to widoczne jest oczywiście w FAQ, które przygotowano do całego zagadnienia. Warunki te będą jednakowe na każdym etapie waszej promocji i gdy raz się z nimi zapoznacie, nie trzeba już do tego wracać. Nie zmienia to oczywiście faktu, że regulamin jest obligatoryjny i jeśli nie spełnicie jego założeń, wypłata gotówki nie będzie możliwa. W tym samym czasie na stronie STS znajdziecie także spis innych dodatków i każdy z nich będzie dla was natychmiastowo dostępny. Nie można co prawda promocji łączyć, ale po spełnieniu danego warunku, możecie od razu przejść dalej, wygrywać jeszcze większe pieniądze.

Na stronie STS znajdziecie także czat na żywo. Wystarczy kliknąć pomarańczową ikonkę z prawego rogu strony (w tym mobilnie). Konsultanci dostępni są niemalże przez cały dzień i chętnie odpowiedzą na wszelkie zadawane przez was pytania nakierowane na tę i inne promocje. Czas oczekiwania na reakcję to nie więcej niż kilka minut.

Odbierz bonus 30 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS