70 zł w promocji bukmacherskiej w Totolotku za polecenie kumpla

Odbierz darmową kasę na zakłady sportowe

darmowa kasa na zakłady online za polecenie kumpla w TotolotkuPo raz koleiny Totolotek wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich graczy. Wśród licznych promocji, jakie oferuje ten bukmacher online, znajdziemy także akcję polecania przyjaciół. Im więcej ich zagra i zdecyduje się na aktywne uczestnictwo w zabawie, tym więcej gotówki zgarniać będą poszczególne osoby. Stąd też prezentujemy po krótce to zagadnienie i sprawdzamy dlaczego warto się na nie skusić. Przypominamy przy tym wszystkim, że Totolotek działa na bazie licencji uzyskanej od Ministerstwa Finansów. Tym samym funkcjonują w pełni legalnie w polskim prawie, podobnie jak tylko sześć innych marek. To spory atut, ponieważ zainteresowane osoby nie muszą się martwić o kontrolę, zamknięcie konta, dane osobowe czy też inne atrybuty jak chociażby depozyty i wypłaty. To jeszcze nigdy nie było tak proste!

Przechodząc do samej akcji, wszyscy zainteresowani mogą zyskać co najmniej 70 złotych. Jak piszą na swojej stronie: „Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku. Dostaniesz Bonus bukmacherski 70 zł za polecenie. Wystarczy, że w zakładce "Moje konto" wpiszesz adres mailowy swojego znajomego, a ten zarejestruje się w naszym serwisie przy użyciu specjalnego kodu i będzie aktywnym użytkownikiem. Za każdego poleconego i aktywnego znajomego możesz otrzymać nawet 70 zł bonusu na grę! Możesz polecać dowolną liczbę swoich przyjaciół lub znajomych.

Poleć kumpla w Totolotku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek