Wygraj bilet na Bali w promocji w Totolotek

Wygraj wycieczkę na Bali z TotolotkiemAleż promocja Totolotka! Jeśli jesteście fanami LOTTO Ekstraklasy i cenicie sobie stawianie zakładów właśnie na polską ligę, gorąco polecamy podjęcie kolejnych kroków. Jak informuje bukmacher, wystarczy wypuścić kupon o wartości 6 złotych, by realnie dołączyć się do walki o najwyższe cele. Jakie dokładnie? Cóż, dwóch najdokładniejszych typerów zgarnie tu… wyjazd na Bali! Takie wakacje marzeń są dokładnie tym, czego potrzebujemy po trudnym okresie pracy. Nie zwlekajcie! Liczą się zdarzenia typowane w kolejkach od 21. do 31. i właśnie w tym czasie możecie wygrywać. Totolotek ma tu tylko jedno zastrzeżenie, na kuponie musi się znajdywać dokładnie 6 propozycji, wszystkie bez żadnych podpórek.

Oznacza to, że musicie grać wyłącznie na zwycięstwo, remis lub porażkę danej drużyny LOTTO Ekstraklasy. Wygrywają te osoby, których kupony zgarną największy możliwy kurs łączony. Po sukcesie, czyli wygranym kuponie, musicie o nim poinformować samego operatora. Dokonacie tego przez internet jak również w lokalu stacjonarnym. Wyjazd na Bali jest już gotowy, szczegóły jednak poznają wyłacznie zwycięzcy. Gotowi? Zatem poznajcie się z regulaminem. Warunki i zasady udostępnia marka Totolotek.

Wygraj bilet na Bali

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek