Bonus powitalny 500zł + 20zł free bet w Totolotek

Totolotek bonusBonus powitalny w wykonaniu Totolotka to idealny przykład na to, jak powinny wyglądać premie tego rodzaju. Akcję polecamy wszystkim tym, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera, ale jednocześnie zależy im na aktywnej grze przy dobrych warunkach. Proces wypełnienia formularza to ledwie minuta, a przy pierwszym depozycie zyskacie aż 100% więcej środków do 500 złotych.

W praktyce oznacza to, że na wasze konta wpłynie aż 1 000 złotych – oczywiście przy założeniu sięgnięcia po maksymalną część środków. Jak pisze operator: „Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu Totolotka, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)”.

Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00. Nie są to oczywiście wygórowane warunki, dlatego nie będziecie mieć problemu z ich realizacją. Wszystkich chętnych zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem strony.

Odbierz bonus powitalny 100% + 20zł free bet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek