66% więcej bonusu bukmacherskiego w Totolotek

Bonusy Totolotka King Size to akcja powszechna i dobrze nam znana. Za jej sprawą otrzymacie możliwość i sposobność do wywalczenia znacznie większych wygranych pieniężnych. Jedyne co musicie robić, to aktywnie grać przy dostępnych zakładach sportowych, a tych w przypadku Totolotka jest niezwykle dużo, często nawet kilkadziesiąt tysięcy. To zatem nie lada gratka dla łowców okazji, którzy chcieliby w okresie świątecznym wygrywać jeszcze więcej niż zwykle.

Powiększ swoją wygraną o 66%

Powiększ swoją wygraną o 66% w bonusie TotolotkaW pierwszej kolejności zatem zarejestrujcie się lub zalogujcie na swoich kontach, wybierzcie zdarzenia, które interesują was w szczególności i postawcie nie mniej niż pięć propozycji na pojedynczym kuponie. Jeśli zrealizujecie to założenie, otrzymacie automatycznie o 5% większą wygraną potencjalną.

Im więcej propozycji na kuponie, tym więcej możecie wygrać. Maksymalna stawka wynosi tu 66% więcej! Aby jednak zdobyć takie środki, musicie postawić 30 propozycji na kuponie. Wartość dość duża, dlatego też akcja skierowana jest przede wszystkim do ryzykantów, którzy cenią takie zakłady i stawiają wyłącznie spore kupony. Już jednak przy sześciu czy siedmiu typach otrzymacie 10 i 15%, co także będzie ciekawym uzupełnieniem waszej gry. Akcja dotyczy wszystkich zestawień Totolotka, dlatego nie ma znacznie czy gracie na piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie czy każdą inną dyscyplinę, którą możecie znaleźć na stronie tego organizatora. W promocji King Size obowiązuje prosty regulamin, który znajdziecie na witrynie. Warunki i zasady określają ilość granych kuponów, jak również przypisane do tego warunki procentowe. Dzięki temu szybko zrozumiecie jak działa cała promocja i dostosujecie swój tryb gry do niej. Czy warto? To w końcu spore pieniądze, które są tu dostępne.

Powiększ swoją wygraną o dodatkowe 66%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek