Tydzień super promocji w forBet

Tydzień super promocji forBetTydzień super promocji to najnowsza akcja bonusowa bukmachera forBET, na podstawie której zarejestrowani gracze będą mogli aż pięć razy w tygodniu sięgnąć po upragnione bonusy i premie. Jeśli zatem wciąż nie macie tam konto, gorąco doradzamy rejestrację, szczególnie, że cały proces to ledwie 2-3 minuty. A profity? Długoterminowe i znaczące. Oto jak częściowo wygląda zestawienie na poszczególne dni:

Poniedziałek

To dzień, który wymieniany jest w tygodniu jako ten najgorszy. Forbet rozumie zresztą, że w tym czasie jest mniej zdarzeń, niż o innych porach. Dlatego też zdecydowano się zachęcić graczy do korzystania z Wirtualnych zakładów. To jeden z produktów tego bukmachera, w którym właśnie w ten dzień otrzymacie zakład bez ryzyka o wartości 10 złotych. Spróbujcie swoich sił, a jeśli się wam nie uda, otrzymacie 100% zwrotu w postaci bonusu.

Wtorek

To dzień w którym zyskać możecie 15, 30 lub nawet 50 złotych na zakłady sportowe! Jak? Otóż pierwszych 150 zakładów o wskazanych wartościach po godzinie 12:00, 16:00 i 20:00 zapewni dodatkową premię. Taki zastrzyk energii trafić może do każdego, wystarczy zareagować odpowiednio szybko i za wskazaną stawkę. Takie promocje to my lubimy!

Środa

Wszystkie kupony, które zagracie do północy na pre-match, zostają powiększone o 12%. Przypominamy, że jest to wartość podatku, który obowiązuje w Polsce, jest to zatem bardzo pokaźne doładowanie i większa potencjalna wygrana, bez górnej granicy.

Czwartek

Ten dzień z kole nakierowany jest na bonus od pierwszej wpłaty. Zyskacie wspólnie z forBET 50% więcej środków w przypadku depozytu. Maksymalnie w ten sposób sięgniecie po 100 złotych, które będziecie mogli rozdysponować natychmiastowo wg uznania.

Piątek

To ostatni dzień tej promocji, aczkolwiek na pewno nie najmniej atrakcyjny! W zależności od tego, ile masz zakładów na kuponie, bukmacher będzie ci oddawać określone stawki pieniężne – oczywiście w razie potencjalnej przegranej. W ten sposób, dla przykładu, jeśli nie wejdzie ci kupon z co najmniej 7 propozycjami, twoje konto zostanie zasilone o 40 złotych bonusu!

Promocje te powiązane są m.in. z nową współpracą bukmachera z ambasadorami jak Karolina Kowalkiewicz czy Artur Boruc. Pięć powyższych akcji to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, ale trzeba mieć na uwadze, że są to propozycje odnawialne, co oznacza w praktyce, że już w kolejny poniedziałek na nowo będziecie mogli zrealizować wspomniane wyżej założenia. To idealny prezent od forBET do którego zachęcamy. Jeśli zatem wciąż nie macie tam konto, powinniście ten stan rzeczy zmienić, sięgając najpierw po ich bonus powitalny, a następnie przechodząc do tego kalendarza. Niezwykła sprawa, która nie wymaga od was praktycznie niczego!

Odbierz atrakcyjne bonusy i darmowe zakłady w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET