Zyskaj do 500pln w bonusie za polecenie znajomych w Etoto

System polecania znajomych jest znany od wielu lat. Etoto zdecydowało się jednak wejść na jeszcze wyższy poziom, niż dotychczas. Efektem tego będzie sposobność do ściągnięcia na stronę nawet dziesięciu kumpli. Za każdego z nich można zdobyć po 50 złotych w bonusie za polecenie, a środki te trafią tak do zgłaszającego, jak i do osoby polecanej. Będzie to zatem ciekawa transakcja, która właściwie wiąże się tu jedynie z jednym prostym warunkiem do spełnienia – konieczne jest obrócenie 50 złotych po kursie nie mniejszym niż 2,20. Za spełnienie tego założenia profit automatycznie trafi na wasze konto. W całym tym procesie jedynie co musicie zrobić to wysłać email polecanego a także swój adres, najlepiej przypisany do konta z Etoto.

Bonus 500 zl za przyjaciela w etotoOmawiany tu system zapewni nawet 500 złotych. To maksymalne środki po które może się zgłosić osoba polecająca. Tak poważne pieniądze będzie można spożytkować przy wszystkich produktach przypisanych do konta gracza. Nie ma tu większych ograniczeń, dzięki czemu zapewnicie sobie stosowne pieniądze do spełniania własnych pasji i celów. Warto przy tym pamiętać, że osoba, która przez takie zaproszenie się zarejestruje, musi ostatecznie dokonać obrotu na poziomie 300 złotych, bowiem takie wytyczne określiło Etoto w stosunku do osób przychodzących.

W obu przypadkach należy liczyć kurs 2,20, o czym wspomnieliśmy jeszcze przy pierwszym akapicie. Naturalnie będzie przy tym można skorzystać z pełnych możliwości zakładów sportowych od tego bukmachera. A jest o czym rozmawiać. Poza standardową piłką nożną, znajdziecie tam kilkadziesiąt dostępnych dyscyplin. Będzie to koszykówka, siatkówka, tenis, boks, MMA czy nawet sporty elektroniczne, które pojawiają się na rynku coraz częściej. Jeśli spełnicie warunki kursu, sami dobierzecie mecz i zdarzenie, a przecież Etoto to także setki propozycji dodatkowych jak handicap, strzelcy bramek, rzuty rożne czy auty. Można przebierać w pełnej ofercie, co atrakcyjne będzie szczególnie dla osób, które cenią sobie alternatywy poza piłką nożną, która jest tu zresztą najpopularniejszą kategorią, sięgającą często kilkudziesięciu tysięcy propozycji na grę.

W promocji na zapraszanie znajomego obowiązuje prosty regulamin. Jego spełnienie automatycznie wiązać się będzie z odebraniem środków i co ważne, z możliwością ich późniejszej wypłaty. Bez wahania polecamy dodatek, szczególnie, że obok niego znajdziecie liczne bonusy dodatkowe, które będą dla was dostępne od razu w dniu założenia konta.

Odbierz bonus 500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto