Odbierz bonus 25% do 100 zł w eToto

cashback  25% do 100 zł w eTotoZ okazji Rolex Monte-Carlo Masters, bukmacher eToto przygotował specjalne wydarzenie. Jeśli zatem jesteście fanami tenisa i jednocześnie posiadacie konto na stronie tego operatora, warto przejść do dalszych działań. Słynny już Bonus Return to wydarzenie periodyczne, które dodawane jest tylko do najważniejszych i wybranych wydarzeń sportowych ze świata. Tym razem zatem będzie to tenis, gdzie zapewnić sobie możecie nawet 100 złotych zwrotu, jeśli wybierzecie określone wydarzenia wskazane przez eToto. W tym przypadku słynny cashback wynosi aż 25%, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Nie zwlekajcie zatem i poznajcie pełną listę zdarzeń, która będzie dla was dostępna do wyboru.

Konieczne jest, by do promocji zapisać się przez odpowiedni link ze strony eToto. Dodatkowo, wasz zakład musi mieć wartość co najmniej 50 złotych, by być branym pod uwagę w ostatecznym rozliczeniu. Liczą się tu jedynie zakłady wybierane na Rolex Monte-Carlo Masters. Jeśli wybierzesz odpowiednie zakłady, zatwierdzisz je i zagrasz – reszta stoi już po stronie słynnych tenisistów. Jeśli przegrasz, bonusowy zwrot trafi na twoje konto w ciągu 20 minut i stanie się to w pełni automatycznie. Obowiązują warunki i zasady promocji eToto.

Odbierz cashback 25%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto