Etotomania, czyli codzienne bonusy bukmacherskie w Etoto

Etoto zdecydowało się przywitać nowy rok z odpowiednimi profitami. Dzięki nim właśnie otrzymaliście promocję Etotomania. Za jej sprawą wszyscy zarejestrowani tam użytkownicy będą mogli cieszyć się i delektować odpowiednio przygotowanym zestawem bonusów. Czekają na was trzy kategorie premii, do tego ubranych w trzech odmiennych poziomach. Im aktywniejsi będziecie na witrynie bukmachera, tym lepiej dla was. Jeśli zatem szukaliście na nowy rok odpowiedniego miejsca do waszych przygód, powinniście zdecydować się na takie zagadnienie już w tej chwili. Nie jest co prawda wiadome, kiedy operator wyłączy bonusy z tym powiązane, ale na dobrą sprawę każdy dzień zwłoki to utrata jednego z ekskluzywnych dodatków.

Etotomania,  codzienne atrakcyjne bonusy sportowe w Etoto

Etotomania,  codzienne atrakcyjne bonusy sportowe w EtotoPromocja Etoto wystartowała na początku stycznia i skierowana jest do graczy, którzy na witrynie posiadają statusy brązowy, srebrny lub złoty. Konieczne jest także to, by w poprzednim miesiącu wziąć udział przynajmniej przy jednej wpłacie. Gdy spełnicie te warunki, od razu zakwalifikujecie się dalej. Jak możecie w tej kwestii przeczytać w punkcie 4 regulaminu kasynowego: „Status gracza przyznawany jest w oparciu o punkty lojalnościowe uzyskane w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym gracz po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na rzecz ETOTO oraz postawieniu min. jednego zakładu, uzyskuje automatycznie status Brąz.” – naturalnie w zakresie punktów lojalnościowych odnajdziecie tam także odpowiednią tabelę, w której widnieją informacje o pięciu przedziałach kursowych i wynikających z nich współczynników otrzymywania oczek do zestawienia. Przykładowy poziom brązowy utrzymacie do momentu przekroczenia wartości 349 punktów. Możecie swój status stale monitorować za pośrednictwem witryny internetowej. Znajdziecie tam zresztą również dodatkowe dane, w tym o trzech rodzajach bonusów, o jakie będziecie się ubiegać. W każdy dzień Etoto oddaje wam trzy różne premie, aczkolwiek skorzystacie tylko z tej przypisanej do waszego statutu. Mogą to być bonusy od depozytu, freebet od postawienia zakładu oraz bonus od postawienia zakładu. Każda z tych opcji różni się od siebie. Bonusy przyznawane w danym dniu aktywne są od 00:00 do 23:59 tego samego dnia. Po tym okresie wygasają i nie można z nich skorzystać ponownie. Pamiętajcie przy tym, że jeśli realizujecie premie pieniężne, konieczne jest tu sięganie po zdarzenia przedmeczowe lub live, a pojedyncze kupony nie mogą być niższe niż 2,20. W przypadku zakładów wielokrotnych musicie decydować się na opcję 2,20 przy pojedynczej opcji. Zakłady pod koniec muszą być też odpowiednio rozliczone, zatem konieczne jest poczekanie do podjęcia decyzji Etoto. Gracz w jednym dniu otrzyma naturalnie nie więcej niż jeden dopisany bonus. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by po północy realizować następną premię, którą znajdziecie opisaną w zestawieniu.

Etotomania bardzo jasno zaznacza, jaka przysługuje nam nagroda. Nie wszystkie są jednak znane w wyprzedzeniem. Przykładowo zaczynając od najniższego poziomu przysługiwać wam będzie 10% do 20 złotych. Na poziomie srebrnym będzie to 50% do 20 złotych, a przy złotym, aż 100% do 100 złotych. Kolejnego dnia wygląda to dość podobnie, aczkolwiek warto jest monitorować pełne zestawienia, szczególnie, że w zależności od poziomu będą one mocno od siebie odbiegać. Jeśli jesteście zainteresowani analizą takich zdarzeń, polecamy przejrzeć regulamin oraz warunki i zasady do niego dopisane. Do waszej pomocy oddelegowano też obsługę klienta.

Zgarnij atrakcyjne bonusy

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto