Odbierz zwrot 25% stawki do 100 zł w promocji od eToto

Bonus bukmacherski return w eTotoZapisz się do najnowszej promocji eToto już dziś! Skierowana jest do sympatyków tenisa, którzy lubią obstawiać potyczki tego właśnie typu. Jednorazowy zapis pozwoli wam sięgnąć po zwrot gotówkowy na poziomie 25% za swoje przegrane kupony z tego zakresu. Mogą to być opcje pojedyncze i wielokrotne, ale minimalna stawka wynosić powinna 50 złotych, a kurs po jaki sięgacie 1,02.

To bardzo przydatne i korzystne wskaźniki, szczególnie, że z wydarzenia będziecie mogli korzystać cyklicznie aż do zakończenia trwania tej promocji, a na to się nie zanosi. Jednorazowo maksymalnie wasze konto uzupełnione zostanie o 100 złotych. Jak tego dokonać dokładnie? Po zapisaniu się do przedsięwzięcia wystarczy złożyć kupon, który kwalifikuje się do bonusu. Warunki częściowo opisaliśmy wam wyżej. Pełen regulamin widoczny jest z kolei na stronie eToto, czyli bukmachera, który bezpośrednio odpowiada przecież za to wdrożenie. Po rozliczeniu kuponu, gdy okaże się, że ten jest nietrafiony, bukmacher wyświetli na waszym koncie okienko pop-up. Pojawi się w nim informacja o bonusie, a odbierzecie go poprzez przycisk ZATWIERDŹ. Premia zostanie dodana na konto w ciągu maksymalnie 20 minut i od razu będzie gotowa do dalszej gry.

Odbierz zwrot stawki 25%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto