Bonus return 25% do 100zł na mecze tennisa w eToto

100 złotych w środkach bonusowych od etotoChciałbyś otrzymać nawet do 100 złotych w środkach bonusowych? Za sprawą bonusu eToto będzie to jak najbardziej możliwe. Wystarczy postawić odpowiedni kupon na zdarzenia związane z tenisem. Marka zachęca swoich graczy cashbackiem i trzeba przyznać, że robi to bardzo dobrze. Jak wygląda cały bonus? To nic trudnego. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto oraz poprzez specjalny link zarejestrujecie się do wydarzenia. Musicie to zrealizować przed postawieniem jakiegokolwiek kuponu na który liczycie. Gdy tylko zakończycie ten etap, wystarczy, że postawicie kupon, który spełnia warunki tej promocji, a marka automatycznie zaliczy was do dalszej realizacji premii.

Celem promocji jest typowanie zakładów związanych z tenisem za nie mniej niż 50 złotych. Jeśli taki kupon okaże się przegrany, eToto wypłaci wam cashback na poziomie 25%. W ten sposób otrzymacie nawet do 100 złotych taką propozycję. Kupony i akcja są przy tym rozliczane automatycznie i nie będziecie się już musieli zgłaszać dodatkowo po swoje środki, spłyną do was jako kwota bonusowa. Będzie nimi można operować dalej zgodnie z zakładami kwalifikującymi, o których przeczytacie na stronie eToto i na którą z tego miejsca was zapraszamy.

Otrzymaj do 100 złotych w środkach bonusowych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto