FORTUNA – BONUS BUKMACHERSKI 100 ZŁOTYCH – PRZYPROWADŹ KUMPLA

Odbierz darmową gotówkę w promocji bukmacherskiej

100 zł za zaproszenie kumpla do bukmachera FortunaFortuna to jeden z w pełni legalnych polskich bukmacherów. Jest to zatem rozrywka nie tylko bezpieczna, ale całkowicie zgodna z prawem. Nic zatem dziwnego, że otrzymujemy od nich dedykowane i bardzo ciekawe promocje, które wpływać będą potem na nasz poziom zadowolenia. Nie mówiąc już o tym, że tak zwyczajnie, możemy znacznie więcej wygrywać. W tym krótkim materiale pragniemy przybliżyć wam akcję „Przyprowadź kumpla”, która zakłada ciekawy system partnerski. To oczywiście tylko jedna z wielu promocji, którą znajdziecie na ich witrynie. Co ważne, te systematycznie się zmieniając, dając nam różne i atrakcyjne alternatywy. Zapraszamy do mini wprowadzenia.

Akcja „Przyprowadź kumpla” opiera się na tym, byśmy na Fortunie zapraszali swoich znajomych, którzy również pasjonują się typowaniem meczów piłkarskich. Wystarczy się zalogować na swoje konto, wysłać zaproszenie, a następnie zbierać łupy. Za każdą osobę, która dołączy do gry a także zdeponuje własne środki, otrzymacie 100 PLN w doładowaniu gotówkowym. Taką kasę przeznaczycie już bez żadnych przeszkód na dalszą zabawę. Darmowy bonus u bukmachera możecie ponawiać, dlatego jeśli w twoim otoczeniu znajduje się więcej niż jeden zainteresowany, skup się na zaproszeniach i zbieraniu z tego plonów. System partnerski jeszcze nigdy wcześniej nie był tak prosty, dlatego w swoim imieniu gorąco zapraszamy.

Poleć kumpla w Fortuna

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna