Mistrzostwa Typerów wygraj atrakcyjne nagrody w Fortuna

Mistrzostwa typerówMacie już konto u bukmachera Fortuna? Ale jednocześnie nie należycie do programu Fortuna Klub Plus? Czas na zmiany! Jeśli dołączycie do projektu, będziecie mogli automatycznie wziąć udział w Mistrzostwach Typerów. To wielkie wydarzenie, na podstawie którego każdego miesiąca przez okrągły rok rywalizować można z innymi Polakami o cenne nagrody. Grając w Mistrzostwach wszystkie stawiane kupony muszą być oznaczone przez zainteresowanego gracza jako „Kupon zgłoszony do Mistrzostw”. To praktycznie jedyny warunek, który od razu zapewnia członkostwo. Jak czytamy na ich stronie, aby to zrobić należy: a) Jeśli grasz online – przed potwierdzenie zakładu zaznaczyć pole „Zgłoś do Mistrzostw”.

Do Mistrzostw zgłaszane są jedynie kupony, których dzienna wartość nie przekroczyła 100 złotych. Punkty mistrzowskie oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej, tzn. według wzoru: PM = wygrana x wskaźnik. Jeśli wskaźnik wynosi 1 a wygrana 100 zł, to Gracz otrzyma 100 punktów mistrzowskich, które później może wymienić na bonus za punkty. Co miesiąc na tej podstawie nagradzanych jest 50 typerów.

Zbieraj punkty lojalnościowe i wymieniaj na nagrody w Fortuna

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna