Happy Hours wygraj do 14% więcej w Fortuna

Promocja happy hours w Fortuna powracaWracają zdarzenia Happy Hours, których kursy powiększone będą o dodatkowe 14%. Z takim bonusem do swoich graczy wyszła właśnie Fortuna. Bukmacher przedstawił przedsięwzięcie, które święciło wielkie sukcesy jeszcze w ubiegłym roku. Warto zatem spróbować, zwłaszcza, że wasze kupony zyskają za tą sprawą bardzo poważny dodatek. Premia ta aktywna będzie zawsze na godzinę przed pierwszym, piątkowym meczem każdej kolejki Ekstraklasy. Sam bonus kursowy Happy Hours (1.14) można dodawać do kuponów AKO oraz MAXIKOMBI z min. 3 zdarzeniami. To ścisły warunek bukmachera, który musicie spełnić. Dodatek będzie aktywny jeśli tylko wasz kupon będzie miał wartość co najmniej 20 złotych.

Bonus aktywny będzie zawsze w piątki między godziną 17:00 a 18:00. Właśnie w tym czasie należy wypuścić swoje kupony. Można je zostawiać zarówno za sprawą komputera i laptopa, jak i przez wszelkiej maści urządzenia mobilne (smartfon, tablet).  System operacyjny nie ma tu większego znaczenia. Do akcji przewidziano krótki regulamin. Znajdziecie jego wyszczególnione punkty za sprawą strony Fortuna, gdzie dostępny jest plik PDF, który należy pobrać na swój komputer. Życzymy wam wszystkim powodzenia!

Wygraj 14% więcej z happy hours

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna