Bonus bukmacherskie ekspert plus w Fortuna i nawet 10 000 do podziału

fortuna logo bukmachera 1

Uważasz się za eksperta w zakresie obstawiania zakładów piłkarskich? W takim razie Fortuna w bonusie proponuje ci nową akcję. Ekspert+, bo o niej tu mowa, będzie dla ciebie ogromnym sprawdzianem. Jeśli zatem chcesz się przekonać i ocenić, czy twoja wiedza na temat kluczowych lig jest w istocie znacząca, warto wejść na stronę bukmachera i wypuścić kolejny kupon. Jeśli dodacie do niego co najmniej osiem propozycji meczowych z różnych lig europejskich, weźmiecie udział w wydarzeniu, które pozwoli podzielić pomiędzy szczęśliwe kupony dokładnie 10 000 złotych. Taką kwotę Fortuna dodaje do wyścigu w każdym tygodniu. Zaryzykujesz i zagrasz zgodnie z własnymi analizami meczowymi?

Ekspert+ jest akcją odnawialną, która wymaga typowania co najmniej ośmiu meczów. Mogą one dotyczyć polskiej Ekstraklasy, 1 ligi, ale też innych rozgrywek, jak chociażby Premier League, Bundesliga, Ligue 1 czy Serie A. Na samym kuponie może się znaleźć nawet 20 propozycji, ale musicie pamiętać, że muszą wejść wszystkie, by zostać zaliczonym do przedsięwzięcia. Minimalna wartość kuponu to 5 złotych i od niej należy zacząć. W konkursie obowiązuje pełen regulamin tego bukmachera.

Odbierz bonus Fortuna

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna