Typuj skoki live bez ryzyka i odbierz bonus 20 zł w Fortuna

Miękkie lądowanie z kuponem od FortunaOglądasz skoki narciarskie? Obserwujesz na bieżąco poczynania polskich skoczków i trzymasz za nich kciuki? Być może masz innych faworytów? Bez względu na własne preferencje, zakłady sportowe Fortuna będą miały dla ciebie ciekawy prezent i… miękkie lądowanie z telemarkiem. Wszyscy fani, którzy bowiem zdecydują się w dniach 23-24 postawić kupon w trybie na żywo na zakłady powiązane ze skokami narciarskimi, będą mogli liczyć na zwrot postawionej i przegranej gotówki. W ten sposób firma odda wam kupon o wartości 20 złotych, które ponownie będziecie mogli wykorzystać w dalszym typowaniu. Co ważne, wystarczy, że zaledwie jedna pozycja kuponowa będzie nawiązywać do zdarzenia, czy uzupełnicie ją o coś jeszcze – wasz wybór!

W razie przegranej trafi do was 20 złotych w punktach FKP. Promocja dotyczy tylko zakładów na tryb LIVE, ale kupony, które wybierzecie mogą nawiązywać do Solo, AKO lub MaxiKombi wg. Własnego uznania. Grać można przez komputer jak i urządzenia mobilne (smartfon, tablet). Bonus bukmacherski przyznawany jest jednorazowo w dniu 25.02. Na stronie Fortuny znajdziecie dopisany krótki regulamin z dostępnymi warunkami i zasadami tejże akcji.

Odbierz kupon 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna