10% bonusu bukmacherskiego na zakłady live w fortuna!

O wybranych godzinach bukmacher Fortuna będzie podwyższał potencjalne wygrane, jeśli tylko zdecydujecie się na grę poprzez tryb na żywo. Kiedy zatem warto zagrać? Najlepiej między 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30 – 21:00. Wystarczy, że dodasz znajdujący się w ofercie LIVE "Bonus Live+10%" do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty na żywo. Maksymalna stawka wybranego przez ciebie kuponu nie może przekraczać 500 złotych. Środki dodatkowe wypłacane są natychmiastowo po pozytywnym rozpatrzeniu kuponu. Warto się zatem postarać, szczególnie, że nie ma tu żadnych ograniczeń w zakresie tego, ile takich kuponów ostatecznie danego dnia zagracie.

fortuna na żywo artykuł promo 10%

Promocja aktywna jest trzy razy w ciągu każdego dnia. Za jej sprawą zagracie m.in. na Wimbledonie czy chociażby przy Pucharze Narodów Afryki i Copa America. W każdym przypadku możecie liczyć na bonus LIVE oraz dodatkowo powiększenie wygranej u bukmachera o 10%, które z tego tytułu będzie przysługiwać.

Na stronie Fortuny dostępny jest pełen regulamin. Za jego sprawą dowiecie się, jak prezentują się warunki i zasady, które będą określać jakie działania musi podjąć gracz, jak również jakie dokładnie czekają na niego korzyści przy grze.

Odbierz 10% na zakłady na żywo w Fortuna!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna