Pierwszy zakład bez ryzyka. Zwrot do 100zł w Fortuna

Fortuna zakład bez ryzykaBukmacher Fortuna zachęca do gry poprzez promocję powitalną. Na jej podstawie zarejestrowane osoby otrzymają darmowy kupon o wartości 100 złotych. Jeśli typ się wam uda i wygracie, otrzymacie pełną wygraną, jeśli przegracie, operator zwróci wam utracone pieniądze. Dobry interes? Jak najbardziej, szczególnie, że jeżeli chcecie wykorzystać bonus w 100% musicie zagrać jedynie za 114zł! To jednak nie koniec, czytamy na stronie: „Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90.” – to wystarczy, by świętować swój sukces: „Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.”

Fortuna przygotowała oczywiście odpowiedni regulamin, który możecie poznać przechodząc na ich witrynę. Pamiętajcie przede wszystkim, by upomnieć się o premię odpowiednio wcześnie, gdyż akcja skierowana jest tylko do tych użytkowników, którzy dopiero zaczynają.

Odbierz zwrot przegranego zakładu w Fortuna

Komentarze użytkowników

avatar
ArekMistrz

Warto spróbować. Zero ryzyka a bukmacher solidny

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna