Odbierz 100zł co tydzień z esportem w bonusie Lvbet

Lubicie rozgrywki e-sportowe, a tym bardziej obstawiać na nich zakłady? Jeśli tak to mamy dla Was świetną informację. Otóż LVBet, legalny polski bukmacher oferuje swoim klientom co tydzień 100 PLN bonusu! Jak zatem można go odebrać?

E-sportowy bonus w lvBetLVBet zdecydował się nagradzać tych graczy, którzy cenią sobie obstawiać mecze na ważnych wydarzeniach e-sportowych. Nowa promocja u bukmachera obowiązuje od początku 2021 roku aż do odwołania. Zadaniem graczy jest obstawianie kuponów na takich grach jak: Counter-Strike:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch oraz League of Legends. Przez cały tydzień od czwartku do środy musimy dokonać obrotu za minimum 500 PLN na zakładach kombinacyjnych na wybrane wydarzenia ze świata e-sportów. Dzięki temu na nasze konto trafi 100 PLN ekstra. Oferta związana jest wyłącznie z zakładami kombinacyjnymi po minimalnym kursie łącznym 1.75. Środki bonusowe będą aktywne na naszym koncie przez 30 dni. Przyznany nam przez LVBet bonus 100 PLN podlega 5-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75. Należy przy tym pamiętać, że bonus możliwy będzie do wykorzystania na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem Sportów Wirtualnych.

Jak zatem widać, promocja ta jest całkiem ciekawym rozwiązaniem dla osób, które lubią e-sport. W każdym tygodniu bowiem można zdobyć 100 PLN na konto, a same warunki obrotu nie należą do zbyt trudnych.

Oczywiście to nie wszystko, na co można liczyć w przypadku bukmachera LVBet. Już na początek czeka tu na nas pakiet powitalny do 3333 PLN bądź też bonus bez depozytu 20 PLN. Ponadto możemy liczyć także na 300 PLN na sporty wirtualne, bezpieczny kupon 5+, Kombi boost czy też gruby kupon.

Odbierz 100 zł co tydzień

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet