Odbierz bonus +50% do wygranych w sporty MMA w LVbet

Bonus na sporty MMA w LVbetSzykujesz się na weekend? Chcesz, aby był jeszcze lepszy niż zwykle? Bonus LVBet może ci w tym pomóc. Bukmacher przygotował krótką promocję, za sprawą której zapewnicie sobie powiększenie swoich wygranych o 50%! Wystarczy postawić kupon kombi na wydarzenie Fame MMA 3, które odbędzie się 30.03.2019 z minimum trzema propozycjami. Gdy kurs wyniesie co najmniej 2,00, zostaniecie włączeni do akcji. W ten sposób można wygrać nawet 50 złotych, co będzie idealnym dodatkiem do waszych weekendowych planów. Bonus w wysokości 50% wygranych środków (kwota wypłacona - stawka) zostanie dodany do konta gracza w dniu 1.04.2019 do godziny 17:00.

Promocja jest krótkoterminowa i dotyczy wyłącznie tego jednego wydarzenia. Pamiętajcie, że warto zapoznać się przy tym z krótkim regulaminem, który dopisano niejako do premii. LVBet zakłada jednak wdrożenie kilku dodatkowych wydarzeń, zatem gorąco doradzamy sprawdzać ich stronę systematycznie. Dzięki niej będziecie na bieżąco, a podobne dodatki, jak to 50%, spłyną do was niezwykle często. Nie zwlekajcie i cieszcie się możliwościami tego wyjątkowego bukmachera. Osoby planujące oglądać MMA Fame 3 będą zachwycone! Nie czekajcie, spróbujcie od razu.

Odbierz bonus +50% od wygranych w MMA

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet