Zwiększ wygraną na kuponie nawet o 40% w bonusie forBET

Sporty wirtualne u legalnych bukmacherów cieszą się coraz większym powodzeniem w naszym kraju. Dzięki nim możliwe jest obstawianie zakładów praktycznie o każdej porze i zamiast czekać nawet kilka dni na ich rozliczenie, będą one realizowane już po paru minutach. Dla osób, które lubią takie zakłady, mamy bardzo dobrą wiadomość. Otóż firma forBET oferuje zwiększenie wygranych z kuponu nawet o 40%.

Kupony akumulacyjne z bonusem w ForBetChcąc zachęcić swoich klientów do częstszego obstawiania zakładów na sporty wirtualne, firma forBET przygotowała dla nas specjalną ofertę. Otóż decydując się na kupony akumulacyjne, z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, będziemy mogli liczyć na większe wygrane. W ten oto sposób bukmacher zachęca nas zarówno do obstawiania większych kuponów, jak i do oferty wirtualne II. To właśnie bowiem druga sekcja sportów wirtualnych związana jest z promocją. Znajdują się w niej wyścigi konne, psów, żużel, motocykle, jak i spory wybór meczów piłki nożnej. Jak wygląda system bonusów?

3 zdarzenia dadzą nam +5% więcej

4 zdarzenia dadzą nam +10% więcej

5 zdarzeń da nam +15% więcej

6 zdarzeń da nam 20% więcej

7 zdarzeń da nam +25% więcej

8 zdarzeń da nam +30% więcej

9 zdarzeń da nam +35% więcej

10 zdarzeń da nam +40% więcej

To bardzo ciekawa i atrakcyjna oferta, albowiem już 4 zdarzenia na kuponie mogą nam zwrócić większość podatku, który zostaje pobrany od każdego kuponu u bukmachera. Z kolei 40% to zawrotna suma przy 10 zdarzeniach, gdyż sam w sobie kurs łączny będzie wysoki. Dobrze jest przy okazji zapoznać się z innymi bonusami od forBET.

Odbierz bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET