Zgarnij aż 1500 zł bonusu z NBA u bukmachera forBet

Bonus bukmacherski forBET na start NBAPrzed nami 74. w kolejności sezon NBA. To najlepsza koszykarska liga świata i nic dziwnego, że budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Z okazji wznowienia rozgrywek bukmacher forBET przygotował specjalną promocję bonusową. Skierowana jest do wszystkich swoich zarejestrowanych graczy, a za jej sprawą wygracie nawet 1 500 złotych.

Będzie to możliwe za pośrednictwem specjalnego rankingu typerów, który znajdziecie na stronie forBET. Być może właśnie wasza ksywka tam trafi? Na pewno warto, szczególnie, że nagrodzonych zostanie zaledwie 10 graczy, a obecność w tak zacnym gronie zawsze jest powodem do dumy. Nie mówiąc już przecież o łącznej puli nagród. Ta wynosi w przypadku bonusu forBET 3 500 złotych. Aby piąć się w rankingu, konieczne jest stawianie kuponów AKO, w których chociażby jedno zdarzenie nakierowane będzie właśnie na NBA. Promocja potrwa do 03.11 do godziny 23:59 i właśnie wówczas możecie walczyć o swoją pozycję. Pamiętajcie, że całość bazuje tu na konkretnych zakładach, za 1 punkt otrzymacie za 1 złotówkę w zestawieniu. Maksymalna wartość rozegrana za jeden kupon to aż 1 000 punktów, zatem warto grać odważnie i o ogromne stawki bukmacherskie!

Wygraj do 1 500 złotych.

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET