Odbierz bonus na sporty wirtualne 100zł w LVbet

Bonus na sporty wirtualne w LVbetCenisz sobie sporty wirtualne? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z tym związaną? Nic nie stoi na przeszkodzie! W bonusie LVBet przygotowało ofertę, za sprawą której zyskacie podwojenie swojego depozytu, pod warunkiem przekierowania środków właśnie na ten produkt. Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne już na was czekają. Musicie się jednak śpieszyć, samo wydarzenie potrwa do 29.03 do godziny 23:59! W ten sposób zagwarantujecie sobie 50% więcej do 100 złotych. Jeśli zatem dokonacie depozytu za 200 złoty, łącznie będziecie dysponowali 300 złotymi na zmagania wirtualne. Bonus aktywowany jest już przy wpłacie na poziomie 20 złotych.

Pamiętajcie, by zawsze przestrzegać regulaminu. Znajdziecie w nim kluczowe informacje o tym, jak działać oraz na jakich dokładnie warunkach działa wydarzenie. Środki bonusowe opisane wyżej podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem. Pozostałe zapiski dostępne są na stronie LVBet, gdzie z tego miejsca odsyłamy wszystkich śmiałków. Poznajcie się bliżej z ich wyjątkową ofertą online.

Odbierz bonus 100zł na sporty wirtualne

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet