Sporty amerykańskie - wybierz promocję dla siebie w forBet

forBet nocąForbet przygotował specjalną promocję dla graczy, którzy grają od godziny 23:00 do 06:00. W tym czasie czekać na was będą niezwykłe bonusy bukmacherskie online i to sami gracze zdecydują się na to, co ich interesuje w szczególności. Wystarczy zatem wskazać interesującą was ligę z grona następujących: NBA, NHL, NFL, MLB i MLS.  Polski legalny bukmacher nagrodzi trzy osoby, które w tym czasie – każdego dnia – dokonają największego obrotu. Premia będzie wypłacona już kolejne dnia. Jakby  tego było mało, opracowano kolejny szereg premii, oto one:

  • Obstaw na mecze ligi amerykańskiej oznaczone jako Wydarzenia nocy za minimum 100 złotych. Za realizację założenia czeka cię bonus o wartości 25 złotych,

  • Bukmacher gwarantuje trzy najwyższe kursy na wskazane wydarzenia nocne,

  • Od poniedziałku do wtorku za wydarzenia od 23:00 do 06:00 postawione z ośmioma zdarzeniami, zapewniają ci zwrot na 49 złotych, jeśli jeden typ okaże się hybiony.

Jak zatem widać, akcja nocna rozłożona jest na wiele poszczególnych punktów, a każda z nich oddaje graczowi kolejne profity. Pełen regulamin przypisany do wydarzenia znaleźć można na stronie bukmachera Forbet.

Wybierz bonus wybrany przez siebie

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET