Pakiet na start 1500 PLN! w Lvbet

Bonus na start 1500 zł w LvbetPromocja powitalna dla nowych graczy LVbet może rzucić na kolana nawet te osoby, które od lat grały u konkurencji. Wszystko za sprawą niezwykłego bonusu, który podwaja pierwszą wpłatę nawet do kwoty 1 500 złotych. Jeśli zatem zdeponujecie środki właśnie w takiej wysokości, łącznie na wasze konto trafi 3 000 złotych na dalszą grę. Akcja trwa bez ograniczeń czasowych, dlatego możecie ją zrealizować w każdej chwili, dowolnie przez was wybranej. Co ważne, zaliczają się do niej nawet depozyty od 50 złotych, co w praktyce oznacza, że już taka kwota wystarcza do tego, by sięgnąć po dodatek. Jak go następnie zrealizować i jak prezentuje się pełny regulamin?

Cóż, zagadnienie jest bardzo proste, bowiem opiera się wyłącznie na jednym głównym punkcie. Konieczne jest zrealizowanie kuponu kombi z kursem łączonym stojącym na poziomie co najmniej 2,50, gdzie każda sekcja musi mieć wartość min. 1,25. Swoje działania możecie zacząć realizować od razu. Zarejestrujcie się i zyskajcie ogromne pieniądze na dalszą rozrywkę w sieci. LVbet zachęca, jednocześnie poleca przeczytanie pełnych warunków i zasad tej ciekawej akcji.

Odbierz bonus na start do 1500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet