50 000 zł do podziału za dokładny wynik w STS

50 000 zł do podziału za dokładny wynik w zakładach STS50 000 złotych. Dokładnie taka kasa dzielona jest w przypadku meczów Ligi Mistrzów w bonusie STS. Polski bukmacher wydaje kasę i dzieli ją pomiędzy wszystkich tych, którzy wytypują dokładny rezultat spotkania we wskazanej kolejce, a kupon warty będzie co najmniej 10 złotych. Z akcji wykluczone są kupony AKO, Maxikombi, Bezpieczny oraz Cash-out, co jest w tym przypadku całkowicie zrozumiałe. Gotówka do podziału to różne kwoty i zależne od tego, ilu osobom uda się prawidłowo wstrzelić. Jak pokazuje doświadczenie i tablica STS, do tej pory było to 70, 171 i 82 złote. Kolejne profity już są podliczane, ale trzeba zakładać, że wkrótce znowu wartości te wzrosną. Na kogo typować będziecie tym razem?

Wydarzenie jest odnawialne i dotyczy wszystkich meczów tegorocznej Ligi Mistrzów. Pełen regulamin dostępny w formie PDF dostępny jest rzecz jasna na stronie organizatora. Gorąco polecamy jego lekturę, gdyż znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje w zakresie samej realizacji środków premiowych. Trafić typ to jedno, ale zrealizowanie bonusu to drugie. Dlatego też zachęcamy i już teraz trzymamy kciuki za spełnienie warunków obrotu.

Sięgnij po część z 50 000 zł za dokładny wynik

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS