Fortuna - bukmacherski bonus powitalny

100 zł na zakład bez ryzyka i do 400 zł w bonusie Fortuny

Fortuna to obecnie jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku. O jego popularności niech świadczy choćby fakt, iż jest jednym ze sponsorów Legii Warszawa. Przyciąga do siebie klientów niezwykle szeroką oferta zakładów, jak i atrakcyjnymi kursami. Jednak to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania.

zakład bez ryzyka i darmowa gotówka w Fortuna bonus

Jako nowi gracze możemy skorzystać z opcji atrakcyjnego bonusu powitalnego. Na czym on polega? Otóż w momencie, w którym zakładamy konto na stronie internetowej, otrzymujemy prezent od Fortuny. Jest nim pierwszy zakład bez ryzyka. Jest to znakomita opcja, albowiem w takiej sytuacji w momencie przegranego kuponu, nic nie tracimy. Na tym właśnie polega istota zakładu bez ryzyka. Oczywiście w chwili wygranej możemy się cieszyć standardową wypłacalnością kuponu. W przypadku tej promocji maksymalna kwota na pierwszym kuponie bez ryzyka wynosi 100 złotych. Jeżeli chcemy wykorzystać w pełni nasz nowy bonus, powinniśmy na pierwszy kupon postawić przynajmniej 114 złotych.

Na całe szczęście nie jest to jedyny bonus powitalny, na który możemy liczyć ze strony bukmachera Fortuna. Dodatkowo możemy otrzymać bonus na start do 400zł! O co w tym chodzi? Maksymalnie 10 dni od momentu rejestracji kontra musimy wykonać przelew na swe konto bukmacherskie. Od czasu zaksięgowania otrzymujemy aż 60 dni na wykonanie zakładów. Warunkiem w tym wypadku jest zagranie za czterokrotność naszej pierwszej wpłaty. Jednak promocja ta zostanie spełniona pod kilkoma warunkami. Przede wszystkim na każdym kuponie znaleźć muszą się przynajmniej 3 spotkania lub wydarzenia sportowe. Ich łączny kurs minimalny musi wynosić co najmniej 1.90. jeśli uda nam się spełnić warunki promocyjne, to po wykonaniu wspomnianych kuponów, Fortuna nagrodzi nas bonusem w wysokości naszego pierwszego przelewu. Maksymalną kwotą w tym wypadku jest 400 złotych, choć równie dobrze możemy operować niższymi kwotami.

To tylko część z promocji Fortuny. Jako nowi gracze możemy zapraszać także znajomych do systemu, a jeśli spełnią oni waru8nki promocyjne, to za każdego z nich zarobimy po 100 złotych na własne zakłady.

Odbierz zakład bez ryzyka w Fortuna

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna