Nowy bonus bukmacherski w Totalbet do 51%

total bonus 51%Cieszy fakt, że Totalbet decyduje się odnawiać swoje najsłynniejsze promocje. Nie inaczej było z Total Bonus. Premia ta pozwala na powiększenie wartości kuponu w zależności od tego, ile macie na nim zdarzeń. Do tej pory sytuacja była klarowna i solidna, aczkolwiek bukmacher zdecydował się jeszcze ją poprawić, oferując nawet do 51% więcej przy każdym kuponie. Jak to zrealizować? Nic trudnego. Jak mawia stare przysłowie, bez ryzyka nie ma zabawy. Dlatego też każdy dodany mecz lub zdarzenie do waszego kuponu zapewni wam odpowiednio większy procent. Wystarczy, że dodacie dwie propozycje, by podnieść wartość zestawienia o 2%. Potem jest jednak znacznie lepiej.

Przy trzech propozycjach będzie to 4%, przy 6 – 15%, przy 10 – 35% i ostatecznie, przy 13 – 51%! Co ważne, możecie takie działania podejmować przy tak wielu kuponach, jak tylko chcecie. Nie ma tu wewnętrznych ograniczeń. Pamiętać należy jedynie o tym, że do kuponu dodane muszą być minimalnie 2 propozycje, a wartość każdej z nich nie może mieć niższego przelicznika od 1,20. Minimalna stawka to zaledwie 1 złoty, co oznacza, że grać możecie dosłownie setki propozycji, nie naruszając mocno swojego budżetu. Totalbet przygotował zatem otwartą i ciekawą promocję, dostępną tak dla graczy zaawansowanych, jak i całkowicie początkujących.

Bonus od Totalbet posiada tylko 5 punktów warunków bonusowych. Dzięki temu nie musicie się przejmować regulaminem, a skupicie się wyłącznie na tym co najważniejsze, tak, jakbyście normalnie grali swoje kupony. Różnica jest jednak zasadnicza, wygrać można naprawdę potwornie duże pieniądze. Polecamy i zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia pozostałych akcji bonusowych tego właśnie bukmachera.

Graj bez podatku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet