Bonus bukmacherski powiększający wygraną nawet o 50% w eToto

Powiększenie wygranej w promocji od eToto

eToto jest jednym z siedmiu polskich operatorów rozrywki on-line, który działa w pełni legalnie. Wszystko to za sprawą przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji. Z tej też okazji działają na rynku aktywnie, a także oferują doskonałe promocje. Jedną z nich jest bonus 5+, który polega na systematycznym powiększaniu wartości kuponów w zależności od tego, ile znajdziecie się na nim zdarzeń. Jeśli będzie ich minimalnie 5, automatycznie uzyskacie o 5% większe wygrane. Każdy kolejny zakład to następny stopień i podwyższone wygrane. Maksymalnie dzięki temu działaniu zyskacie nawet 50% więcej. Oznacza to, że kursy rosną w zastraszającym tempie. Oczywiście taka gra wiąże się z większym ryzykiem, jednakże czekająca nagroda przewyższa obawy wielokroć.

powiększenie wygranej w promocji bukmacherskiej etoto

Poniżej kluczowe zapiski regulaminowe, które musicie znać, grając w eToto:

W Promocji biorą udział wyłącznie kupony, na których znajdują się jedynie zdarzenia sportowe oznaczone logo „Pięć +”, przy czym na jednym kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zakładów dotyczących zdarzeń sportowych oznaczonych logo „Pięć +” („Kupony Pięć+”). Promocja polega na dodaniu kwoty bonusu do wygranych w prostych zakładach wielokrotnych potwierdzonych Kuponem Pięć+ („Bonus”). Wysokość Bonusu odpowiada procentowi wygranej netto w prostym zakładzie wielokrotnym, który to procent uzależniony jest od liczby postawionych zdarzeń sportowych na jednym Kuponie Pięć+.

Skorzystaj z bonusu eToto

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto