Odbierz bonus 50% od depozytu z forBet

Bonus od depozytu 50%Uwaga! Przed wami jednodniowa promocja, która skierowana jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowników forBET! Swój pierwszy przelew masz już dawno za sobą, ale jednocześnie chciałbyś zyskać na doładowaniu gotówkowym? Teraz masz ku temu okazję! W dniu 13.11 do godziny 23:59 wpłać gotówkę na swoje konto i zyskać reload bonus w postaci powiększenia wpłaty o 50%! Maksymalnie w ten sposób spłynie do ciebie nawet 500 złotych. Jak pisze bukmacher, aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2,0. Obrotu należy dokonać całym depozytem w przypadku wpłaty do 1000 zł lub kwotą 1000 zł w przypadku wpłaty powyżej 1000 zł.

Bonusem tego typu trzeba dwukrotnie obrócić. Wszelkie warunki do jego przypisane znajdziecie bezpośrednio w regulaminie. Jest on dostępny na stronie forBET i gorąco doradzamy, by każdy gracz się z nim zapoznał. To źródło cennych informacji, na podstawie których będziecie mogli w spokoju cieszyć się możliwościami tego operatora. Nie zwlekajcie, szczególnie, że akcja kończy się o północy i nie będzie już można do niej powrócić. To wyjątkowe, jednodniowe wydarzenie, które wesprze was na początek tygodnia.

Odbierz bonus 50% od depozytu

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET