Bonus powitalny 100% do 600zł w forBet

Bonus powitalny forBetBukmacher forBET to marka, która oferuje bonus powitalny wszystkim graczom. Co ciekawe, zagwarantuje go nawet tym, którzy zarejestrowali się przed wdrożeniem promocji. Działania godne pochwały. Jak to wszystko w ogóle wygląda w praktyce? Otóż operator przyzna zainteresowanym o 100% większą wpłatę, jeśli ci zdeponują od 20 do 600 złotych. Przy najmniejszej wartości na waszych kontach pojawi się zatem 40 złotych, przy największej aż 1 200 złotych. To bardzo pokaźne doładowanie z którym wiąże się rzecz jasna regulamin, dostępny na stronie. Premia jest natomiast przyznawana automatycznie i nie trzeba się o nią w żaden sposób dodatkowo ubiegać.

Oczywiście środki premiowe są zablokowane i będzie można je wypłacić dopiero w momencie, gdy zrealizujecie warunki obrotu. W tym przypadku wynoszą one 8 razy (8x) przy minimalnym kursie 3,00. Cała akcja trwa do odwołania, dlatego nie musicie się śpieszyć. Czy warto zakładać konto? Zdecydowanie tak, zwłaszcza, że czeka jeszcze kolejny zestaw akcji i bonusów.

Odbierz bonus powitalny do 600 zł w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET