10 000 zł do podziału z Ligą Mistrzów w promocji STS

10 000 złotych do podziału w promocji STSChcesz wygrać część z puli 10 000 złotych? Może pokusisz się o całą kwotę? Wszystko to możliwe będzie za sprawą promocji STS. Dotyczy ona wydarzeń z Ligi Mistrzów. Jeśli zatem jesteście zainteresowani tymi rozgrywkami, zalogujcie się pilnie na swoim koncie i grajcie o kasę.

Wydarzenie w tej formie dostępne jest wyłącznie do 23.10, kiedy to rozegrany zostanie drugi dzień tej fazy grupowej tego słynnego turnieju. Co jest celem gracza? Konieczne jest postawienie kuponu AKO, zakłady NA ŻYWO, Maxikombi, zakład Bezpieczny, Superoferta lub Hit Dnia. Musicie przy tym wskazać dokładny wynik zdarzenia na jakie liczycie i musi ono dotyczyć tej fazy grupowej LM.Wasz kupon solo musi być tu warty nie mniej niż 13 złotych i to właśnie on będzie uprawniać ogólnie do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Jeśli mecz okaże się trafiony, otrzymacie od STS część z puli, a sama kwota zależna jest dokładnie od tego, ile osób ustrzeli dokładny wynik. Siłą rzeczy, im mniej ich będzie, tym lepiej dla samego zainteresowanego. Pełna lista zdarzeń dostępna jest na witrynie organizatora, widoczny jest tam także regulamin z jego warunkami i zasadami gry.

Wytypują dokładny wynik i wygraj część z 10 000zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS