Reload bonus bukmacherski forBet o wartości do 700zł

500+ w nowej promocji bukmacherskiej

Tym razem prezentujemy wam kolejny bonus od bukmachera Forbet. To jedna z siedmiu polskich, legalnych firm, która działa w zakresie obstawiania meczów, również w trybie live. Jak wygląda bonus 500+? Już to szczegółowo tłumaczymy, bazując przede wszystkim na samym regulaminie tego operatora. Zapraszamy do krótkiej lektury wprowadzającej.

bonus od depozytu do 700 zł u bukmachera forbet

Należy dokonać depozytu o wartości min. 500 zł na swoje konto w miesiącu kalendarzowym. Dokonajcie dwukrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie min. 2.00. Konieczne jest następnie wysłanie e-maila do obsługi z informacją o spełnieniu wymogów promocji w określonych dniach.

Otrzymacie automatycznie „Bonus 500+” o wartości 10% swoich wpłat do maks. 700 zł. Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 godzin roboczych. Aby bonus mógł być wypłacony należy obrócić nim 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00. Zgłoszenia po odbiór promocji należy wysłać od 1 do 10 dnia miesiąca za poprzedni miesiąc rozliczeniowy.

Ta oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Pamiętajcie o tym, gdyż w przeciwnym razie konto zostanie zamknięte. Promocja nie łączy się z innymi. Aby skorzystać z bonusu z danego miesiąca należy zakończyć bonus z miesiąca poprzedniego. Otrzymanie bonusu „500+” wyklucza możliwość korzystania z innych promocji. Życzymy powodzenia i dużych wygranych!

Zarejestruj się w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET