Bonusy bukmacherskie na NHL i NBA w LVbet

Night Live bonusy w LvbetWiecie już czym jest Night Live na stronie zakładów sportowych LVBet? Jeśli wciąż nie, a przy tym wszystkim interesujecie się koszykówką i hokejem na lodzie, mamy dla was nie lada niespodziankę. Operator rozrywki online oferuje bowiem cotygodniowe wyzwania dla swoich zarejestrowanych użytkowników. Za ich sprawą możecie walczyć cały czas o doładowania gotówkowe, ale też o premię główną, która na początku kwietnia przyszłego roku wynosić będzie 8 tysięcy złotych. Kto sięgnie po taką kasę?

Cóż, najlepszy typer z najlepszym wynikiem łącznym, który można szlifować już od 22-go października. Póki co jesteś jeszcze w stanie dogonić obecnych liderów, czas jednak szybko ucieka. Promocja bukmacherska jest aktywna i trwa aż do kwietnia, teraz jednak każdego tygodnia rozliczany jest jej jeden etap, co może zapewnić proporcjonalne doładowania gotówkowe. Celem gracza jest tu typowanie na mecze NBA i NHL, aczkolwiek swoje kupony możecie wystawiać jedynie między godziną 00:00 a 06:00 rano. To podstawowy warunek. Drugim od LVBet jest wartość kuponu – musi być nie mniejszy niż 10 złotych. Dzięki temu będziecie naliczać swoje punkty. Dzieje się to na podstawie tego, czy kupon był wygrany czy nie. W pierwszym przypadku całość liczy się jako kurs X stawka X ilość selekcji. W przypadku porażek brane pod uwagę są jedynie dwa ostatnie czynniki.

Bonus ten jest długoterminowy i może gwarantować wygrane pieniężne co tydzień. Nie trzeba się do niego zapisywać, jeśli tylko spełnicie warunki opisane wyżej. Pełen regulamin, jak również zasady rządzące tym zagadnieniem znaleźć możecie oczywiście na samej stronie, gdzie standardowo was odsyłamy po wasze kupony.

Wygraj główną nagrodę 8000 PLN!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet