Bonus powitalny w Totolotku bez depozytu

Dwa bonusy na start w Totolotku. 20 zł na darmowy zakład oraz do 500zł dodatkowej gotówki.

Totolotek to marka, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć większości osobom kojarzy się z popularnymi zakładami hazardowymi, to jednak od wielu lat firma ta działa także w sferze zakładów bukmacherskich. Dzięki temu mamy szansę obstawiać wiele wydarzeń sportowych po całkiem dobrych kursach. Aby zdobyć większą liczbę nowych klientów, Totolotek stworzył specjalny bonus powitalny. Co musimy zrobić, aby go otrzymać?

Bukmacher bez depozytu - Totolotek

Po pierwsze, musimy założyć nowe konto na stronie Totolotka. Po poprawnej rejestracji musimy wpłacić swe pierwsze środki pieniężne na konto.

To właśnie od ich wielkości zależeć będzie końcowa kwota bonusu. Wartość tej akcji promocyjnej wynosi 100 procent. Jasno z tego wynika, że za wpłacenie 50 złotych otrzymamy dodatkowe 50 złotych na konto bonusowe. Identyczna sytuacja ma się z każdą kwotą do 500 złotych.

W tym wypadku minimalną wpłatą na konto, która uprawnia do otrzymania bonusu jest 20 złotych.

Istotne jest to, iż nasz bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty. Jednak udział w promocji rozpoczynamy z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego. Wszystkie wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego. Będą one wypłacone dopiero po osiągnięciu wymaganego obrotu. Warunkiem tym jest obstawienie przynajmniej trzykrotności podstawowej stawki, czyli przy wpłacie 50 złotych musimy zagrać łącznie za 150. Wymagany obrót jest liczony od momentu pierwszego zagrania za bonus. Na naszym kuponie musi się znajdować przynajmniej jedno zdarzenie z kursem wynoszącym przynajmniej 2,00. Tylko spełnienie tych warunków może sprawić, że będziemy w stanie przelać swe środki bonusowe na konto główne.

Bukmacher bez depozytu

Warto wiedzieć, że to nie jedyna oferta powitalna dla nowych graczy. Totolotek oferuje nam także bonus bez depozytu 20 zł freebet! Polega on na tym, że otrzymujemy 20 złotych do wykorzystania na darmowy  na grę na zakłady bukmacherskie. W tym wypadku kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem wynoszącym minimum 1.50. To okazja dla nas na wygranie określonej sumy i to w dodatku za darmo!

Odbierz bonus bez depozytu

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek