Darmowy kupon na dowolne zakłady u bukmachera STS

Darmowy kupon w najnowszej promocji STSPostaw cztery kupony, a jeden otrzymasz gratis! Tak generalnie określić możemy jedną z najnowszych promocji STS. Polski, słynny bukmacher przy tym wszystkim znacząco ułatwił dotychczasowe zapiski regulaminowe. Dzięki temu nie musicie już dodawać do swoich kuponów propozycji z rozwiązań na żywo ani z aplikacji mobilnych – wybierzecie zatem wyłącznie te propozycje, które realnie was interesują.

Jak to działa w praktyce? Musicie postawić cztery kupony w zakładach Solo lub AKO, a każdy z nich musi mieć wartość dokładnie 11 złotych. Jeśli uda się wam wypuścić takie propozycje, otrzymacie od STS dodatek w formie piątego darmowego kuponu na zakłady, także 11 złotych w środkach bonusowych. Będziecie go mogli rozegrać w dowolnym produkcie ze strony. Promocja ta jest w pełni odnawialna i możecie z niej korzystać w każdym tygodniu. Dotyczy wszystkich zakładów, jakie znajdziecie na stronie STS, a tych często jest po kilkadziesiąt tysięcy. Bonus skierowany jest przede wszystkim do osób, które grają za niskie stawki, dla których piąty kupon okazać się może tym szczęśliwym. Poczytajcie o uproszczonych warunkach i zasadach, które znajdziecie na witrynie STS. Ten regulamin jest tu w pełni obligatoryjny dla graczy.

Odbierz darmowy kupon

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS