Darmowy zakład sportowy w STS - 20 zł bez depozytu

Bonus bukmacherski bez depozytu STS 20 zł freebet

20 PLN na freebet u bukmachera internetowego STSKażdy gracz lubi promocje bukmacherskie bez depozytu, w których wymaga się od użytkownika jak najmniej. Nic zatem dziwnego, że STS wprowadza właśnie taką akcję. Dzięki temu bukmacherowi otrzymacie freebet o wartości 20 złotych, który będzie można zrealizować właściwie w każdej chwili. Reguły gry są proste, a wy nie musicie przy tym inwestować ani złotówki. To doskonała wiadomość dla tych, którzy dopiero chcą poznać systemy związane z obstawianiem lub po prostu szukają nowej firmy, której w dalszym terminie powierzą swoje środki. Poniżej kluczowe informacje.

Jedyne co trzeba zrobić, to przy procesie rejestracyjnym, w polu „kod promocyjny”, podać hasło freebet. Kupon o wartości 20 złotych automatycznie trafi na wasze konta. Jak następnie zrealizować taki kupon? Poniżej przedstawiamy kluczowy zapis regulaminu STS. Brzmi on następująco:

„W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.” – a następnie dodają jeszcze: „Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.”

Sprawdź szczegóły drugiego bonusy na start od depozytu: Do 500 zł w bonusie na start od STS

Tym samym nie ma się co zastanawiać, to darmowe gotówka na wyciągnięcie ręki.

Odbierz darmowy zakład w STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS