Atrakcyjne promocje każdego dnia w Betfan

atrakcyjne bonusy każdego dnia w betfanPromocja Radar 365 jest jedną z trzech głównych bonusów Betfan. Jeśli zatem szukacie ciekawych i codziennych rozwiązań bonusowych, będzie to marka właśnie dla was. Firma dopiero pojawiła się na rynku i już teraz zaskakuje swoim wysokim zaangażowaniem. Warto zatem założyć konto oraz od razu się na nie zalogować, bowiem firma każdego dnia oferować będzie kolejne wyzwania, za zrealizowanie których zapewnicie sobie nagrody finansowe. Głównie będą to doładowania finansowe na poziomie od 50, przez 100, nawet do 200 złotych. Wszystko za sprawą rywalizacji, która potrwa od godziny 00:00 do 23:59 w danym dniu tygodnia. Przy dobrych wiatrach, skorzystacie z siedmiu premii w tydzień!

Przykładowe wyzwanie nawiązuje do stawiania kuponów o konkretnej wartości. Jeśli posłuchacie Betfan i w istocie puścicie takie kupony, wasze nagrody mogą zostać powiększone o konkretny bonus. Należy jedynie pamiętać, że same nagrody są tu niskie, aczkolwiek po obrocie będą one mnożone 10-krotnie, zgodnie z przyjętym regulaminem tej firmie. O zapiskach warunków i zasad przeczytać możecie bezpośrednio za pośrednictwem strony operatora, do czego gorąco naszych czytelników zachęcamy.

Poznaj atrakcyjne bonusy każdego dnia

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera BetFan