Bonus powitalny Pudziana do 3tys pln na zakłady sportowe Betfan

Bonus powitalny od Betfan reklamowany jest przez samego Pudziana! Samo w sobie jest to dla nas wielkim, pozytywnym zaskoczeniem. Były strongman i uczestnik gal MMA zaprezentował akcję, która pozwoli wam na zdobycie nawet do 3 000 złotych w bonusie. Aby jednak wywalczenie takich środków było możliwe, konieczne jest tu przejście przez odpowiedni proces obrotu stawką. Przed tym z kolei musicie oczywiście założyć konto. Samo wydarzenie skierowane jest wyłącznie i jedynie do nowych użytkowników tej firmy, zatem jeśli nadal się nie rejestrowaliście, być może będzie to ten znak, z którego dobrze jest skorzystać. Warto także odnotować, że całość podzielona jest na trzy kolejne wpłaty, dzięki czemu nie musicie od razu realizować dużego depozytu.

Bonus powitalny Pudziana

Bonus powitalny Pudziana u bukmachera online BetfanJak pisze sama marka: „Oto kolejny efekt naszej współpracy - prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”! To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną mnożymy x10!” – efekt jest tu doskonale znany i możecie z niego czerpać nawet w tej chwili. Wystarczy, że będziecie pamiętać, iż jest to akcja kierowana wyłącznie do nowych użytkowników.

Co bardzo ważne, będzie też jednorazowa, zatem jeśli już z niej skorzystacie, nie będzie możliwości przejścia do niej ponownie. Jak zatem sięgnąć po taki dodatek? To nic trudnego. Wystarczy dokonać wpłaty poprzez Przelewy24 lub Blik na poziomie 20 złotych (minimalna wpłata ogólnie to 1zł!). Gdy zaksięgujecie środki, waszym zadaniem będzie postawienie zakładów za równowartość zdeponowanej kwoty przy kursie nie mniejszym niż 2,00. Na tym etapie musicie wiedzieć, że czekają na was premie od trzech kolejnych wpłat, a dają one dokładnie 10% więcej do kwoty 100 złotych. Obracanie bonusem wymaga od was 5-krotnego (5x) działania w tym zakresie, gdzie na kuponie będą co najmniej dwa zdarzenia a kurs pojedynczego nie może być niższy niż 1,45.Gdy wasz kupon okaże się szczęśliwy i będziecie mogli wypłacić środki, przeniesiecie je z salda bonusowego na to główne, a Betfan pomnoży je x10, dając wam nawet wspomniane już 3 000 złotych. Pamiętajmy także, że bukmacher oferuje kolejne bonusy dla swoich stałych graczy, dlatego też często otrzymacie kolejne dodatki, które będą natychmiastowo gotowe do użytkowania. W razie wszelkich pytań możecie się tu kierować załączonym regulaminem, gdzie widoczne są wszelkie warunki i zasady dla graczy. Do tego znajdziecie na stronie czat na żywo, który w wyznaczonych godzinach oddeleguje wam odpowiednich konsultantów, którzy pomogą rozwiązać problem i nakierują was na samą grę.

Odbierz bonus powitalny do 3000zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera BetFan