Bukmacherska promocja bez podatku w Betfan

Biorąc pod uwagę polskie podatki wynikające z gry w zakłady sportowe, cieszy fakt, że bukmacherzy dbają o powiększanie danych wygranych. Istnieje wiele firm, które działa w tym kierunku. Wydaje się jednak, że nikt nie robi tego tak dobrze, jak Betfan. Wszystko za sprawą ich niebywałej akcji „Bonus Bez Podatku”, która aktywna jest dla wszystkich użytkowników, którzy założyli już swoje konta i grają za prawdziwe pieniądze. Za sprawą tego dodatku zapewnicie sobie powiększenie wygranego kuponu o 14% lub nawet 20%, wszystko zależne od tego, ile dokładnie dodacie do niego zdarzeń. Wydarzenie to jest odnawialne, co oznacza, że może dotyczyć każdej waszej gry.

Betfan logo bez podatku

Akcja skierowana jest do osób, które grają kupony z co najmniej dwoma zdarzeniami. W takim przypadku ich wartość będzie większa o 14%. Jeśli z kolei dodacie co najmniej 4 opcje na kupon, zagracie łącznie o 20% więcej. Zagraj już teraz i ciesz się wielkimi emocjami od Betfan. Pamiętaj przy tym, że minimalny kurs przy pierwszej opcji wynosić musi 2,0, natomiast przy tej drugiej – 4,0. Pełen regulamin dostępny jest na stronie.

Zagraj bez podatku w Betfan

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera BetFan