21000 PLN w bonusach bukmacherskich do podziału w STS!

Obserwujecie na bieżąco Mistrzostwa Europy do lat 21? Jeśli tak, to skorzystajcie z bonusu STS! W puli nagród znalazło się 21 000 złotych. Pieniądze te zostaną podzielone pomiędzy tych graczy, którzy zdecydują się typować na mecze grupowe tych zawodów. Konieczne jest wskazanie dokładnego wyniku dowolnych potyczek. Jeśli ten okaże się trafny, wygracie nie tylko kwotę z waszego kuponu, ale także część z łącznej puli wspomnianej wyżej. Zadanie nie należy do łatwych, aczkolwiek za sprawą drobnego kuponu możecie liczyć na spore doładowanie gotówkowe. Co ważne, im mniej osób wygra, tym większa część tej stawki uzupełni wasze konto i będzie gotowe do dalszej gry.

Sts 21000 bonus logo

Akcja nakierowana jest wyłącznie na kupony solo, które zostały rozegrane za co najmniej 10 złotych. Wydarzenie jest zresztą dostępne dla każdego chętnego gracza. Wystarczy mieć konto na STS i się na nie zalogować. Dzięki temu bez trudu dołączycie do zmagań. Pamiętajcie jednak, że jest tu limit czasowy, którego nie można przekroczyć. Kompletny licznik dostępny jest na stronie organizatora, tak jak i cały regulamin tejże promocji.

Dołącz do promocji STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS