Powiększ wygraną o dodatkowe 5 -10 lub 15% w Milenium

Dodatkowe 5 -10 lub 15% w MileniumLiczysz na większe wygrane? I jednocześnie cenisz sobie kupony kombinacyjne? Dodajesz co najmniej pięć propozycji do swojego kuponu? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to bardzo dobrze, bowiem Milenium ma dla ciebie świeżą promocję. Bonus 5-10-15 jest bezterminowy i może ci zapewnić odpowiednio duże nagrody za swoją aktywność. Skorzystać może każdy uczestnik programu lojalnościowego, ale także osoby grające w lokalach stacjonarnych. W tym względzie Milenium wyciąga rękę do wszystkich zainteresowanych, dlatego też nie zwlekajcie i próbujcie. Jakie czekają na was dokładnie nagrody?

Kupony na których znajdzie się od 5 do 9 zdarzeń wygrają o 5% więcej. Jeśli dodacie od 10 do 14 opcji, wygracie 10% więcej. Z kolei od 15 propozycji zyskacie powiększenie wypłaty o 15%. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które dodacie do tego kuponu wynosić musi 1,20. Pamiętajcie przy tym, że konieczne jest naciśnięcie opcji Skorzystaj z BONUSU 5-10-15. Taka możliwość pojawi się przy waszym kuponie w momencie oznaczania i wybierania meczów. O pełnym regulaminie i swoim członkostwie w tym programie, przeczytacie za pośrednictwem strony Milenium. Powodzenia!

Powiększ wygraną o dodatkowe 5 -10 lub 15%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium